Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka / Recepcjonista

Warsaw Creatives

aleja Jana Chrystiana Szucha 5

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa recepcji biura – przyjmowanie gości

  • Obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych

  • Przyjmowanie korespondencji oraz koordynacja obiegu dokumentów wewnątrz firmy

  • Koordynowanie wysyłek kurierskich

  • Bieżące wsparcie administracyjne współpracowników

  • Dbanie o czystość oraz sprawne funkcjonowanie biura,

  • Wsparcie Office Managera w codziennych obowiązkach

  • Zaopatrywanie biura w niezbędne artykuły spożywczo - biurowe

  • Pomoc w organizacji wydarzeń firmowych

Nasze wymagania

  • Mile widziane pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku ale jeśli to Twoja pierwsza praca, aplikuj i wszystkiego Cię nauczymy :)

  • Praca w pełni z biura, w pełnym wymiarze godzin (9-17)

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

  • Znajomość pakietu Microsoft Office

  • Znajomość systemu macOS

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

  • Status studenta mile widziany

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania z możliwością podwyżki: 3000 - 3500 netto („na rękę”)

  • Zdobycie doświadczenia w jednej z wiodących agencji komunikacyjnych

  • Możliwość rozwoju w innych strukturach firmy (dział marketingu/ produkcji)

  • Praca przy ambitnych projektach z klientami premium

  • Możliwość rozwoju i konkretne wyzwania zawodowe

  • Różnorodność form współpracy

  • Praca w komfortowym biurze z ogrodem w centrum Warszawy

  • Brak stylu korporacyjnego, wolność w wyrażaniu siebie

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Wiodąca agencja komunikacyjna Warsaw Creatives pracująca z klientami Fashion, Beauty i Lifestyle, posiadająca biura w Warszawie, Londynie i Lizbonie.

Przewiń do profilu firmy