Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka/Recepcjonista

Symphar Sp. z o.o.

Koszykowa 65

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie recepcji (przyjmowanie gości, zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą, obsługa centrali telefonicznej)

  • Pomoc w organizacji spotkań wewnętrznych i zewnętrznych

  • Zarządzanie kalendarzem sal konferencyjnych

  • Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych

  • Ewidencjonowanie poczty przychodzącej i wychodzącej,koordynacja obiegu dokumentów

  • Dbanie o wygląd oraz zaopatrzenie biura w artykuły spożywcze i biurowe

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( warunek konieczny)

  • znajomość pakietu MS Office

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodej, elastycznej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej

  • Pracę na pełen etat

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Dodatkowy pakiet - opiekę medyczną, kartę multisport, ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kartę multisport

Wierzysz, że sukces firmy zależy od Ciebie.

Masz dużo pomysłów, które chcesz realizować.

Jesteś za ambitny, aby utknąć w otchłani wielkich korporacji.

Dołącz do nas polsko-australijskiej firmy farmaceutycznej,

oferującej Ci szerokie perspektywy rozwoju.

Przewiń do profilu firmy