Logo Pracuj.pl

Recepcjonistka / Recepcjonista

Grupa Mediowa TimeO firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Grupa Mediowa Time

Dęblińska 6

Praga-Południe

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa recepcji biura
  • Dbanie o właściwy obieg korespondencji oraz informacji
  • Zamawianie prenumeraty
  • Obsługa połączeń telefonicznych oraz gości odwiedzających firmę
  • Wsparcie administracyjne pracowników
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoka kultura osobista
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność w organizacji pracy
  • Dyspozycyjność w godzinach 8.30-16.30

To oferujemy

  • Pracę w czołowej polskiej Grupie Mediowej
  • Formę współpracy wybraną przez Ciebie
  • Możliwość poznania wszystkich mediów z grupy oraz pracy przy projektach crossmediowych.
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej oraz pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach
  • Dostęp do platformy z nauką języka angielskiego
  • Możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kompetencje, finansowanych przez pracodawcę, zgłaszasz się samodzielnie!
  • Dofinansowanie do studiów w ramach wewnętrznego programu EDULAB
  • Programy lojalnościowe oraz zniżki do sklepów i usług naszych partnerów biznesowych
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy w oparciu o doświadczenie profesjonalistów z branży mediowej
  • Przyjemną atmosferę pracy, którą tworzą bardzo kreatywni ludzie

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm medialnych w Polsce. Z liczbą ponad 15 milionów użytkowników miesięcznie znajdujemy się w gronie największych wydawców serwisów internetowych. Stale inwestujemy w rozwój nowoczesnych technologii. W portfolio wydawniczym naszej grupy, oprócz serwisów internetowych o charakterze informacyjno-publicystycznym, znajdują się również serwisy tematyczne, tytuły prasowe i stacje radiowe. Prowadzimy działalność eventową oraz skrojone na miarę usługi dla biznesu.

Recepcjonistka / Recepcjonista, Dęblińska 6, Praga-Południe, Warszawa