Ta oferta pracy jest nieaktualna od 866 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka/recepcjonista

  • Mazowieckie, Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 06.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Recepcjonistka/Recepcjonista
Miejsce pracy: Mazowieckie, Warszawa

 Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, Sprzedaż i Marketing, Call Center, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym. Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 593.

Dla jednego z naszych klientów, aktualnie poszukujemy:

RECEPCJONISTKI / RECEPCJONISTY

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie przełożonych w bieżącej organizacji i obsłudze administracyjnej biura
  • Współpraca z usługodawcami zewnętrznymi
  • Przygotowywanie raportów
  • Współpraca z działami wewnętrznymi firmy
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • Organizacja pracy biura

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok
  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów
  • Angielski na poziomie zaawansowanym
  • Zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office
  • Skrupulatność, sumienność, terminowość
  • Bardzo dobra komunikacja i współpraca w zespole

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową lub umowę zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym kwestionariuszu lub innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia i administrowania procesem (procesami) rekrutacji do pracy z udziałem mojej osoby przez agencję zatrudnienia (nr wpisu 593/3) Kelly Services Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 18B, w tym na udostępnienie tych danych potencjalnym pracodawcom.
Rozumiem, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne i oświadczam, że zostałem poinformowany (zostałam poinformowana) o przysługującym mi prawie do kontroli przetwarzania moich danych osobowych, w tym prawie do uzyskania informacji o sposobie udostępniania danych i odbiorcach danych, prawie żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, prawie żądania ich usunięcia oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom.'

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Jeśli nie spełniasz wszystkich kryteriów, aplikuj do naszej bazy kandydatów!

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się