Ta oferta pracy jest nieaktualna od 477 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka/Recepcjonista

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 03.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    S&T Services Polska jest jedną z największych w Polsce firm - integratorów informatycznych. Oferujemy usługi konsultingowe, projektowe i wdrożeniowe systemów informatycznych, outsourcing i wsparcie w trybie 24/7/365 dla klientów z wielu sektorów.

    Ofertę kierujemy do osób studiujących w systemie dziennym lub zaocznym.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: REC/902004/01/17

    Zakres zadań:

    • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji zgodnie z zasadami i wymogami firmy
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy od pierwszego kontaktu z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
    • Obsługa centrali telefonicznej oraz recepcyjnej skrzynki mailowej
    • Wsparcie w obsłudze szkoleń i konferencji organizowanych w biurze
    • Zarządzanie obiegiem korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz jej dystrybucja wewnątrz firmy i między oddziałami
    • Opieka nad salami konferencyjnymi: dokonywanie rezerwacji, dbanie o estetykę i porządek
    • Współpraca z firmami kurierskimi i korporacją taksówkarską
    • Prowadzenie rejestru faktur
    • Monitorowanie zaopatrzenia oddziału w materiały biurowe
    • Inne prace administracyjne

    Nasze oczekiwania:

    • Wysoka kultura osobista, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania
    • Znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz motywacja do podejmowania działań
    • Pozytywne nastawienie do ludzi i łatwość komunikacji
    • Dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia w wymiarze 25 godzin w tygodniu
    • Możliwość zdobywania doświadczenia w organizacji o międzynarodowym zasięgu
    • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym środowisku
    • Dofinansowanie pakietu sportowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    W tytule wiadomości prosimy wpisać Nr ref.: REC/902004/01/17

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".