Ta oferta pracy jest nieaktualna od 117 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka/Recepcjonista

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2017-01-03

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

S&T Services Polska jest jedną z największych w Polsce firm - integratorów informatycznych. Oferujemy usługi konsultingowe, projektowe i wdrożeniowe systemów informatycznych, outsourcing i wsparcie w trybie 24/7/365 dla klientów z wielu sektorów.

Ofertę kierujemy do osób studiujących w systemie dziennym lub zaocznym.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: REC/902004/01/17

Zakres zadań:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji zgodnie z zasadami i wymogami firmy
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy od pierwszego kontaktu z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • Obsługa centrali telefonicznej oraz recepcyjnej skrzynki mailowej
  • Wsparcie w obsłudze szkoleń i konferencji organizowanych w biurze
  • Zarządzanie obiegiem korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz jej dystrybucja wewnątrz firmy i między oddziałami
  • Opieka nad salami konferencyjnymi: dokonywanie rezerwacji, dbanie o estetykę i porządek
  • Współpraca z firmami kurierskimi i korporacją taksówkarską
  • Prowadzenie rejestru faktur
  • Monitorowanie zaopatrzenia oddziału w materiały biurowe
  • Inne prace administracyjne

Nasze oczekiwania:

  • Wysoka kultura osobista, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz motywacja do podejmowania działań
  • Pozytywne nastawienie do ludzi i łatwość komunikacji
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia w wymiarze 25 godzin w tygodniu
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w organizacji o międzynarodowym zasięgu
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym środowisku
  • Dofinansowanie pakietu sportowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

W tytule wiadomości prosimy wpisać Nr ref.: REC/902004/01/17

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się