Ta oferta pracy jest nieaktualna od 92 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka / Recepcjonista

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.07.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

DORADZTWO PERSONALNE I POŚREDNICTWO PRACY
NR CERTYFIKATU 5406
Poszukujemy osoby zainteresowanej pracą w pełnym wymiarze godzin na stanowisku
RECEPCJONISTKI / RECEPCJONISTY
Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: MKM 210/2017

Opis stanowiska:

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będą należały m.in.:

  • obsługa recepcji firmy;
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
  • przyjmowanie i obsługa gości;
  • łączenie rozmów telefonicznych;
  • przygotowanie i obsługa sal konferencyjnych;
  • udział w obsłudze innych procesów administracyjnych;
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji;
  • kontakt z klientami firmy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • wysoka kultura osobista;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

Oferujemy:

  • profesjonalne przygotowanie kandydata do pracy;
  • konsultacje ze specjalistami z dziedziny profesjonalnej asystentury;
  • docelowe zatrudnienie przez naszego Klienta na podstawie umowy o pracę;
  • doskonała atmosfera pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji organizowanych przez Marię Odorowicz, prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą MKM Support Maria Odorowicz (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Dodatkowa informacja dla Kandydatów:
Administratorem danych osobowych Kandydatów udostępniających swoje dokumenty aplikacyjne dla potrzeb prowadzonych procesów rekrutacyjnych jest Maria Odorowicz prowadząca działalność gospodarczą pod firmą MKM Support Maria Odorowicz, pod adresem Al. Jana Pawła II 70 lok. 29, 00-175 Warszawa. Kandydatom przysługuje prawo wglądu do treści przetwarzanych danych osobowych oraz żądania ich poprawiania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się