Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka / Recepcjonista

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2017-08-18

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Międzynarodowa kancelaria prawna Weil, Gotshal & Manges poszukuje osoby na stanowisko:

RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA
PEŁEN ETAT

Miejsce pracy: Warszawa

WYMAGANIA:

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,
  • sumienność i dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa połączeń telefonicznych i innych urządzeń biurowych,
  • nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą oraz przesyłkami kurierskimi,
  • przyjmowanie gości,
  • zarządzanie salami konferencyjnymi,
  • dbanie o wizerunek firmy.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – 4200 PLN brutto miesięcznie i płatne nadgodziny,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę),
  • pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna i karta Multisport),
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie pełnej aplikacji klikając:

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, tekst jedn. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się