Ta oferta pracy jest nieaktualna od 274 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka / Recepcjonista

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2017-08-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa kancelaria prawna Weil, Gotshal & Manges poszukuje osoby na stanowisko:

    RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA
    PEŁEN ETAT

    Miejsce pracy: Warszawa

    WYMAGANIA:

    • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,
    • sumienność i dobra organizacja pracy,
    • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

    OPIS STANOWISKA:

    • obsługa połączeń telefonicznych i innych urządzeń biurowych,
    • nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą oraz przesyłkami kurierskimi,
    • przyjmowanie gości,
    • zarządzanie salami konferencyjnymi,
    • dbanie o wizerunek firmy.

    OFERUJEMY:

    • atrakcyjne wynagrodzenie – 4200 PLN brutto miesięcznie i płatne nadgodziny,
    • zatrudnienie w stabilnej firmie w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę),
    • pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna i karta Multisport),
    • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie pełnej aplikacji klikając:

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, tekst jedn. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.