Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka/Recepcjonista

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Setki tysięcy zadowolonych Klientów, miliony sprzedanych produktów, najwyższej jakości rozwiązania wdrażane przez firmę każdego roku, najlepsi eksperci i wyspecjalizowani pracownicy – to właśnie  Bakalland S.A.!

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • organizacja pracy recepcji
    • obsługa rozmów telefonicznych i korespondencji (również w języku angielskim)
    • nadzorowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej
    • kontakt z firmami zewnętrznymi (firmy kurierskie, dostawcy art. biurowych i spożywczych)
    • obsługa gości
    • zarządzanie salami spotkań

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (preferowany poziom B1)
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • znajomość MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych
    • komunikatywność, wysoka kultura osobista
    • umiejętność organizacji własnej pracy
    • gotowość do pracy w godzinach 8.00-16.00 oraz 10.00- 18.00

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia
    • umowę o pracę na pełen etat
    • przyjazną atmosferę pracy
    • prywatną opiekę medyczną

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Bakalland S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.