Ta oferta pracy jest nieaktualna od 247 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka/Recepcjonista

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja reklamowa DDB&tribal, jedna z największych agencji reklamowych w Polsce, nagradzana na zagranicznych i polskich festiwalach, poszukuje młodej dynamicznej osoby, chcącej zdobyć doświadczenia zawodowe w ciekawym miejscu pracy, na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. 9/18

    Zadania:

    • obsługa recepcji firmy
    • przyjmowanie i obsługa gości
    • łączenie rozmów telefonicznych
    • wsparcie w organizowaniu spotkań, w tym przygotowanie i obsługa sal konferencyjnych
    • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
    • zarządzanie zaopatrzeniem biura, kontakt z dostawcami
    • udział w obsłudze innych procesów administracyjnych
    • ścisła współpraca z office managerem

    Oczekiwania:

    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi
    • terminowość i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • świetna organizacja pracy
    • znajomość pakietu MS Office
    • dobra znajomość języka angielskiego (przyjmowanie gości i odbieranie telefonów w języku angielskim)

    Oferujemy:

    • pracę w dużym zespole, w kreatywnym, nietuzinkowym środowisku
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i dostęp do nowych technologii
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    Prosimy o przesłanie CV z numerem referencyjnym i klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.