Recepcjonistka/Recepcjonista

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-05-17
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 2018-06-16)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HOTEL LORD to stylowy czterogwiazdkowy obiekt, położony w pobliżu lotniska im. F. Chopina. Hotel posiada w swojej ofercie 90 komfortowych pokoi i apartamentów oraz zaplecze konferencyjne i eventowe. Do dyspozycji Gości hotel oddaje również restaurację Kryształową, w której królują dania kuchni międzynarodowej, komponowane przez znanego z publikacji autorskich książek kucharskich Szefa Stanisława Birka. Po wspaniale spędzonym dniu Goście spróbować mogą wybornych alkoholi oraz koktajli podczas zabawy na parkiecie w hotelowym barze lub zregenerować siły w oferującym pełen wachlarz odmładzających, ożywczych i relaksujących zabiegów pielęgnacyjnych Centrum SPA.
    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: REC.1805

    Opis stanowiska:

    • obsługa Gości hotelowych   - meldowanie, wymeldowanie
    • wystawianie faktur za pobyt Gości
    • rezerwacja miejsc hotelowych
    • sprzedaż oferty hotelowej
    • współpraca ze wszystkimi działami w hotelu
    • dbanie o pozytywny wizerunek hotelu

    Wymagania:

    • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z klientem
    • wysoka kultura osobista
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Mile widziane

    • Znajomość programu hotelowego
    • Łatwość nawiązywania kontaktów,
    • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
    • Dyspozycyjność
    • Wykształcenie hotelarskie.
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • możliwość skorzystania z przyuczenia do zawodu
    • umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • wynagrodzenie: 2,5- 3,5 tys.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Hotele Korona Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Hotele Korona Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Majdańskiej 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.