Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka / Recepcjonista

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 15.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

    Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars Estetica ugruntowała swoją pozycję, znajdując się na liście pięciu najlepszych klinik w Polsce. To miejsce, w którym cele stawia się bardzo wysoko, co stanowi stymulację dla ciągłego rozwoju. Ars Estetica opracowała standardy oparte na potrzebach i interdyscyplinarnym podejściu do pacjenta. Żywe jest założenie, że im lepiej pozna się potrzeby pacjenta, tym łatwiej będzie sprostać jego oczekiwaniom.

    Ars Estetica to przede wszystkim wykwalifikowana kadra i najbardziej zaawansowane technologie. Zespół tworzą chirurdzy naczyniowi i plastyczni wykładający w kraju i zagranicą, autorzy wielu publikacji, certyfikowani lekarze medycyny estetycznej, należący do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz management, wprowadzający do firmy rozwiązania, które utrzymują jej standard na najwyższym światowym poziomie.

    Klinika oferuje pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej, chirurgii estetycznej oraz laseroterapii w dwóch dostępnych jednostkach - w Warszawie, przy Alejach Jerozolimskich 56C (budynek Swede Center) oraz we Wrocławiu, przy ulicy Powstańców Śląskich 56a/2 (vis a vis SkyTower).

    Obie kliniki dysponują szerokim spektrum urządzeń przeznaczonych do nieinwazyjnej poprawy struktury skóry oraz modelowania sylwetki. W trosce o bezpieczeństwo i komfort pacjentów, klinika wyposażona jest wyłącznie w oryginalne i innowacyjne systemy laserowe, za sprawą których możliwe jest osiągnięcie doskonałych rezultatów.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Osoba zatrudniona  będzie odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych przez Klinikę, profesjonalną bieżącą obsługę pacjenta, udzielanie podstawowych informacji na temat wykonywanych procedur medycznych oraz sumienne wykonywanie prac administracyjno – biurowych.

    Obowiązki:

    • Telefoniczne rejestrowanie oraz informowanie pacjentów
    • Dokonywanie wpisów do terminarza, prowadzenie dokumentacji medycznej, informowanie o niej pacjentów i personelu
    • Prowadzenie terminarza w formie elektronicznej
    • Obsługa pacjenta
    • Obsługa recepcji
    • Dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji
    • Bieżące prace administracyjne
    • Ewidencja i nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentów, korespondencji i informacji w firmie
    • Współpraca z lekarzami i pozostałym personelem medycznym
    • Ścisła współpraca z managerem kliniki w nakreślaniu i wprowadzaniu strategii oraz wsparcie w realizacji działań z zakresu public relations

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Wysoka kultura osobista i empatia
    • Elokwencja i pogodne usposobienie
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Mile widziane doświadczenie w branży medycznej
    • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Punktualność
    • Dobra organizacja pracy
    • Dobra znajomość środowiska Ms Office
    • Dobra znajomość obsługi komputera

    Dodatkowym autem będzie lekkie pióro i umiejętność redagowania tekstów oraz znajomość nowoczesnych narzędzi komunikacji.

    Mile widziane osoby w każdym wieku.

    Co oferujemy:

    • Pracę na ½ etatu – umowa o pracę lub inna preferowana przez pracownika forma zatrudnienia
    • Wynagrodzenie: 1250 zł netto + premia uznaniowa
    • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych
    • Samodzielność w działaniu
    • Przyjazną atmosferę w ciekawym, ambitnym i ciągle rozwijającym się zespole
    • Szereg szkoleń z zakresu customer relations, media relations oraz autopromocji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    CV osób nie spełniających powyższych wymagań oraz CV bez zdjęcia nie będą rozpatrywane.

    Przed rozmową kwalifikacyjną konieczne jest zapoznanie się z usługami oferowanymi przez klinikę.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Klinikę Ars Estetica z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest D&R Holdings Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Powstańców Śląskich 56a/2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.