Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka/Recepcjonista

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 17.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Sky Estate jest właścicielem prestiżowych obiektów w centrum Warszawy.

    Domeną działania firmy jest wynajem biur i lokali handlowo-usługowych.

    W chwili obecnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres zadań:

    • Obsługa recepcji;
    • Obsługa gości przybywających do firmy;
    • Obsługa centrali telefonicznej;
    • Wysyłka korespondencji;
    • Dbałość o estetykę podległego obszaru;
    • Wspieranie prac administracyjnych biura;
    • Samodzielna realizacja zleconych projektów;

    Wymagania:

    • Wykształcenie - student/studentka studiów zaocznych;
    • Doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem;
    • Komunikatywność i proaktywna postawa;
    • Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista;
    • Znajomość języka angielskiego – mile widziane;
    • Dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie;
    • Stabilną i długofalową współpracę;
    • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 10:00- 18:00;
    • Wynagrodzenie 2 000,00 pln ( netto).

     Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesyłanie CV
    za pomocą przycisku aplikowania.

    Administrator

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych w procesie rekrutacji jest SKY Estate Sp. z o.o., ul. Krucza 16/22, 00-526 Warszawa (dalej jako „Administrator” lub po prostu „my”). Możesz skontaktować się z nami mailowo na adres: [email protected] lub pisemnie na wskazany powyżej adres.

    Cel i podstawy przetwarzania

    Twoje dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu prowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Zgodnie z tymi przepisami musisz nam podać: imię i nazwisko, datę urodzenia, obywatelstwo, miejsce zamieszkania (adres korespondencyjny), wykształcenie oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Natomiast inne dane osobowe (np. numer telefonu, adres email, zdjęcie zawierające Twój wizerunek, zainteresowania) będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

    Jeżeli w dokumentach będą zawarte dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (np. dane dotyczące zdrowia) konieczna będzie Twoja zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

    Przepisy prawa pracy: art. 221 Kodeksu pracy, § 1 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika, art. 87 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

    Okres przechowywania danych

    Twoje dane osobowe zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.

    Jeżeli wyrazisz odrębną zgodę na przetwarzanie danych do celów przyszłych rekrutacji, Twoje dane osobowe będą wykorzystywane przez 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę.

    Odbiorcy danych osobowych

    Odbiorcą Twoich danych osobowych będą firmy świadczące usługi rekrutacji personelu oraz dostawcy usług IT, przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora.

    Twoje prawa

    Przysługują ci następujące prawa:

    1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
    2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
    3. prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
    4. prawo do usunięcia danych osobowych;
    5. prawo do wniesienia skargi do Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

    Informacja o wymogu podania danych

    Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z wyżej wymienionych przepisów prawa pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne.

    bottom

    KLAUZULA INFORMACYJNA I ZGODY

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Sky Estate Sp.zo.o ul.Krucza 16/22 , 00-526 Warszawa, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Wyrażam zgodę                      Nie wyrażam zgody

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Sky Estate Sp.zo.o ul.Krucza 16/22 , 00-526 Warszawa  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 6 miesięcy.

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    Kandydacie, przygotuj swoje CV zgodnie z wymogami RODO.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.