Recepcjonistka/Recepcjonista

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 18.01.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 17.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnych osób
    do naszego zespołu na stanowisko:

    Recepcjonistki/Recepcjonisty

    Miejsce pracy: Warszawa - Włochy, ul. Łopuszańska

    Nr. Ref: REC/01.2019

    Główne zadania na stanowisku:

    • Bieżąca obsługa recepcji- rejestracja korespondencji, przyjmowanie przesyłek kurierskich
      i pocztowych, obsługa centrali telefonicznej
    • Zamawianie materiałów biurowych, wizytówek, pieczątek
    • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania spotkań w sali konferencyjnej
    • Obsługa spotkań w biurze
    • Bieżące wsparcie w pracy innych działów firmy
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Chęci zdobywania nowego doświadczenia zawodowego, energia i gotowość rozpoznawania nowych tematów
    • Bardzo dobra znajomość: MS Office (Excel, Word, Outlook)
    • Dokładność, rzetelność oraz terminowość wykonywania powierzonych zadań
    • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności
    • Pracę w dynamicznym otoczeniu
    • Opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty MultiSport
    • Niezbędne narzędzia pracy (notebook, telefon komórkowy)

    Osoby zainteresowane przystąpieniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV
    oraz krótkiego listu motywacyjnego na adres mailowy: [email protected]

    Prosimy o dopisanie w tytule e-maila numeru referencyjnego ogłoszenia.

    Prosimy również o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnych z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”