Recepcjonistka - Recepcjonista

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.01.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 21.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis Stanowiska:

    • Bieżąca obsługa recepcji
    • Administrowanie korespondencją przychodzącą, jej dystrybucja i rejestracja
    • Przyjmowanie przesyłek kurierskich i pocztowych
    • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania spotkań w sali konferencyjnej

    Wymagania:

    • Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i skrupulatność
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Doświadczenie w pracy na recepcji

    Oferujemy:

    • Umowa zlecenie
    • Elastyczne godziny pracy (min. 4h dziennie 3 razy w tygodniu)
    • Przyjazna atmosfera pracy
    • Atrakcyjna lokalizacja: Śródmieście Północne
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.