Oferta pracy

Recepcjonistka/Recepcjonista

Zott Polska Sp. z o.o.

Skarbowców 23

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Przyjmowanie oraz obsługa recepcyjna gości firmy

  • Zarządzanie obiegiem korespondencji i dokumentów

  • Obsługa centrali telefonicznej

  • Obsługa sal konferencyjnych

  • Dbanie o dostępność materiałów biurowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student(ka) ostatnich lat

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Samodzielność, wielozadaniowość, dynamizm w działaniu i elastyczność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych i komputera – pakiet MS-Office

To oferujemy

  • pracę na umowę o pracę w międzynarodowym środowisku,

  • pakiet świadczeń dodatkowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • jeden krótszy dzień pracy

Zott Polska Sp. z o.o. posiada długoletnie doświadczenie w produkcji artykułów mleczarskich i zaliczana jest do liderów rynkowych w swojej branży. Nasze markowe produkty cieszą się niezmiennie dużym zaufaniem handlowców i konsumentów. Nowoczesny zakład produkcyjny, wysoko wykwalifikowana kadra pracowników oraz stosowane systemy zarządzania jakością są gwarancją naszego sukcesu. Jako odpowiedzialny i solidny pracodawca zapewniamy naszym pracownikom bardzo dobre warunki pracy oraz szereg dodatkowych świadczeń.

Przewiń do profilu firmy