Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka – Rejestratorka medyczna – Opiekun pacjenta

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA DAGDERM AGNIESZKA STANIEWSKA

  • Wolska 81, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Wolska 81

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za bieżącą obsługę recepcji

  • telefoniczna i mailowa obsługa pacjentów

  • bezpośrednia opieka nad pacjentami w poczekalni

  • udzielanie informacji na temat świadczonych usług

  • obsługa kalendarza wizyt

  • dbanie o wygląd gabinetów

  • wsparcie lekarzy w codziennej pracy z pacjentem

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • mile widziane doświadczenie w placówce medycznej

  • zaangażowanie

  • dyspozycyjność

  • umiejętność organizacji

  • samodzielność

  • dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • znajomość pakietu Office

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

Praca w czterech placówkach na terenie Warszawy - Wola, Ursus, Ursynów, Wilanów

O nas

DAGDERM to specjalistyczna poradnia dermatologiczna działająca od 1992 roku.

Nasz zespół lekarzy to wysokiej klasy specjaliści z dużym doświadczeniem klinicznym w zakresie dermatologii, wenerologii, dermatochirurgii i medycyny estetycznej.

Zajmujemy się dermatologią zachowawczą, zabiegową i estetyczną

Diagnozujemy i leczymy wszystkie choroby skóry.

Przeprowadzamy ocenę znamion w badaniach dermoskopowych i wideodermoskopowych. Diagnozujemy i leczymy zmiany nowotworowe i stany przednowotworowe

Usuwamy zmiany skórne metodami chirurgicznymi i z zastosowaniem najnowszych technik laserowych.

Zajmujemy się leczeniem trądziku, trądziku różowatego oraz zmian naczyniowych, łącząc znane metody terapii zachowawczej i zabiegowej. Kompleksowo leczymy łuszczycę, bielactwo, świąd, atopowe zapalenie skóry i inne przewlekłe choroby skóry z zastosowaniem naświetlań lampami UVB311nm. Diagnozujemy i leczymy choroby włosów.

Przeprowadzamy szeroką diagnostykę genetyczną predyspozycji w kierunku chorób nowotworowych skóry, infekcji HPV i innych zakażeń anogenitalnych, łysienia androgenowego wraz z określeniem wrażliwości na terapię antyandrogenową.

Wykonujemy tylko uznane i sprawdzone procedury i zabiegi dermatologii estetycznej zawsze kierując się dbałością o skórę naszych pacjentów i bezpieczeństwem terapii.

Diagnostyka, terapia i procedury medyczne w DAGDERM prowadzone są w oparciu o aktualną wiedzę naukową i zgodnie z medycyną opartą na dowodach naukowych, z zastosowaniem najnowocześniejszej na świecie aparatury medycznej, najwyższej klasy wyrobów medycznych i leków.

Zespół specjalistów w Dagderm dzięki swoim kwalifikacjom i zaangażowaniu tworzy przyjazną i otwartą atmosferę oferując profesjonalną pomoc, ale także zrozumienie i opiekę dla naszych pacjentów.

Lekarze w zespole DAGDERM są specjalistami w dziedzienie dermatologii i wenerologii oraz mają wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej.