Ta oferta pracy jest nieaktualna od 204 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka Salonu

  • Wrocław, Długołęka (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 29.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą, która dynamicznie się rozwija, poszerza zakresu oferowanych usług, dociera do większej liczby Klientów, zdobywa zaufanie i podbija serca Wrocławian.

    Jeśli wiesz jaki to ciężar i wyzwanie – zapraszamy. Szukamy do Zespołu ludzi z pasją:

    • zmotywowanych i gotowych do osiągnięcia sukcesu,
    • zaangażowanych bez względu na to czym się zajmują,
    • z otwartą ‘głową’,  ciekawych i lubiących ludzi,
    • interesujących, uśmiechniętych i sympatycznych.

    Poszukujemy do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław, Długołęka (pow. wrocławski)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Realizacja zadań związanych z telefoniczną i mailową obsługą Klientów (prowadzenie rozmów przychodzących i wychodzących, umawianie spotkań, wykonywanie badań satysfakcji)
    • Informowanie Klientów o aktualnej ofercie produktów i usług
    • Kontrola stanów zaopatrzenia artykułów niezbędnych do funkcjonowania Recepcji
    • Odbieranie i przekazywanie korespondencji firmy oraz właściwe jej ewidencjonowanie
    • Udział w realizacji kampanii sprzedażowych
    • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i dobrych relacji z Klientami poprzez zachowanie najwyższych standardów obsługi

    WYMAGANIA:

    • Minimum rocznego doświadczenia w telefonicznej obsłudze Klienta;
    • Wykształcenie minimum średnie;
    • Ukierunkowanie na realizację potrzeb Klientów;
    • Dobra obsługa komputera, w tym programu Excel;
    • Komunikatywność, poprawna dykcja i miły głos;
    • Silna motywacja do pracy oraz pozytywne nastawienie;
    • Chęć rozwoju i ciągłego poszerzania kwalifikacji;

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w młodym zespole;
    • Możliwość rozwoju zawodowego – cykl szkoleń wdrożeniowych i produktowych
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Miłą atmosferę
    • Umowę o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na za pomocą przycisku APLIKUJ

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Wszystkie zgłoszenia powinny zawierać następującą klauzulę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”