Recepcjonistka Salonu

  • Wrocław, Długołęka (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 29.11.2017
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 29.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy firmą, która dynamicznie się rozwija, poszerza zakresu oferowanych usług, dociera do większej liczby Klientów, zdobywa zaufanie i podbija serca Wrocławian.

Jeśli wiesz jaki to ciężar i wyzwanie – zapraszamy. Szukamy do Zespołu ludzi z pasją:

  • zmotywowanych i gotowych do osiągnięcia sukcesu,
  • zaangażowanych bez względu na to czym się zajmują,
  • z otwartą ‘głową’,  ciekawych i lubiących ludzi,
  • interesujących, uśmiechniętych i sympatycznych.

Poszukujemy do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Długołęka (pow. wrocławski)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja zadań związanych z telefoniczną i mailową obsługą Klientów (prowadzenie rozmów przychodzących i wychodzących, umawianie spotkań, wykonywanie badań satysfakcji)
  • Informowanie Klientów o aktualnej ofercie produktów i usług
  • Kontrola stanów zaopatrzenia artykułów niezbędnych do funkcjonowania Recepcji
  • Odbieranie i przekazywanie korespondencji firmy oraz właściwe jej ewidencjonowanie
  • Udział w realizacji kampanii sprzedażowych
  • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i dobrych relacji z Klientami poprzez zachowanie najwyższych standardów obsługi

WYMAGANIA:

  • Minimum rocznego doświadczenia w telefonicznej obsłudze Klienta;
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Ukierunkowanie na realizację potrzeb Klientów;
  • Dobra obsługa komputera, w tym programu Excel;
  • Komunikatywność, poprawna dykcja i miły głos;
  • Silna motywacja do pracy oraz pozytywne nastawienie;
  • Chęć rozwoju i ciągłego poszerzania kwalifikacji;

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w młodym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego – cykl szkoleń wdrożeniowych i produktowych
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Miłą atmosferę
  • Umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na za pomocą przycisku APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Wszystkie zgłoszenia powinny zawierać następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się