Oferta pracy

Recepcjonistka / Sekretarka

Rodzinne InwestycjeO firmie

Rodzinne Inwestycje

Kolejowa 47A

Warszawa

Rodzinne Inwestycje to lider inwestycji w ziemię. Firma z sukcesem działa na rynku od 2008 roku, ciesząc się zainteresowaniem i zaufaniem indywidualnych Inwestorów. Bazujemy na szczegółowo opracowanym Rodzinnym Programie Inwestycyjnym, zapewniając Inwestorom maksimum bezpieczeństwa oraz wysokie stopy zwrotu w atrakcyjnym horyzoncie czasowym.

Umożliwiamy nabycie starannie wyselekcjonowanych gruntów w najlepszych lokalizacjach i o najwyższym potencjale wzrostu wartości. Zapewniamy wsparcie w zakresie finansowania inwestycji oraz oferujemy programy, gwarantujące Inwestorom pełnię komfortu na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

Nasz zespół tworzą kompetentni specjaliści, realizujący obsługę Inwestorów na najwyższym, międzynarodowym poziomie. W związku z nieustannym rozwojem, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa gości odwiedzających firmę oraz kreowanie pozytywnego wizerunku firmy przy pierwszym kontakcie z klientem;
  • Zapewnienie płynnego przepływu informacji w firmie;
  • Kompleksowa obsługa centrali telefonicznej;
  • Koordynacja obiegu korespondencji oraz wszelkiej dokumentacji;
  • Organizacja podróży służbowych (zamawianie biletów, rezerwacje hoteli itp.);
  • Bieżące kontakty z firmami kurierskimi i dostawcami;
  • Wsparcie administracyjne zespołu;
  • Udział w prowadzeniu biura i zapewnienie jego sprawnego funkcjonowania;
  • Dbanie o porządek na terenie biura;
  • Obsługa urządzeń biurowych.

Od kandydata oczekujemy:

  • Komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne;
  • Bardzo wysoka kultura osobista;
  • Uczciwość, skrupulatność, pracowitość, bezkonfliktowość, kreatywność;
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i pracy pod presją czasu;
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Pozytywne nastawienie do ludzi i entuzjazm w działaniu;
  • Dyspozycyjność;
  • Biegła obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana;
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B – mile widziane.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków;
  • Komfortowe warunki pracy i bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • Szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy