Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka SPA

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    THAI SPA sp. z o.o.

    Firma istnieje na rynku od 7 lat, zlokalizowana na Starym Mieście w Krakowie, głównymi klientami są obcokrajowcy.
    Największy nacisk kładziemy na wysokie standardy obsługi i z tego względu jesteśmy liderem wśród konkurencyjnych firm.

    Miejsce pracy: Kraków

    Salon SPA poszukuje studentki (zaoczne i dzienne) na stanowisko Recepcjonistki w wymiarze 20-30 godzin tygodniowo.

    Opis stanowiska:

    • dbałość o wizerunek firmy
    • dbałość o komfort pobytu klientów w salonie
    • sprzedaż usług i produktów dopasowanych do zdiagnozowanych potrzeb klienta

    Wymagania:

    • płynna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
    • wysoka kultura osobista
    • chęć rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
    • miła aparycja
    • zainteresowanie kosmetologią, odnową biologiczną, dietetyką
    • mile widziane doświadczenie na stanowisku recepcjonisty, w działach obsługi klienta oraz sprzedaży

    Oferujemy:

    • ciekawą nieszablonową pracę
    • umowę zlecenie
    • pracę w przyjaznym i wspierającym międzynarodowym środowisku
    • elastyczny grafik pracy