Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka/sta

Wagas S.A.

Wagas S.A.

Świętojerska 5

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa recepcji.

  • Dbanie o Gości oraz sale konferencyjne.

  • Obsługa spotkań biznesowych.

  • Nadzorowanie obiegu dokumentów.

  • Przygotowywanie i odbieranie korespondencji.

  • Obsługa centrali telefonicznej.

Nasze wymagania

  • Nienaganna prezencja, miła aparycja oraz wysoka kultura osobista.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Biegła obsługi pakietu MS Office.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Wykształcenie minimum średnie.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Przyjazną atmosferę.

Wagas S.A.

Jesteśmy firmą z kapitałem zagranicznym, działająca na rynku polskim w branży motoryzacyjno-ubezpieczeniowej od 2003 r. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy świetne wyniki, oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, uczciwe zasady zatrudnienia oraz interesującą pracę w przyjaznej atmosferze.

Przewiń do profilu firmy