Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka

Viktech Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

The Client is involved in developing technical documentation for the energy and telecommunications industries. The company's headquarters is located in Aarhus, Denmark with office in Poland and Germany.

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna ewidencja i dystrybucja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, faktur i innych dokumentów

  • Archiwizacja dokumentów sprzedażowych, zakupowych i innych

  • Organizowanie wysyłek kurierskich

  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie Recepcji

  • Koordynacja wizyt gości i zarządzanie rezerwacjami sal konferencyjnych

  • Przygotowanie sal konferencyjnych na ważne spotkania biznesowe i wydarzenia

  • Wsparcie w organizowaniu wydarzeń biznesowych- spotkań, konferencji

  • Zamawianie materiałów biurowych i innych drobnych artykułów

  • Zapewnienie zespołowi wysokiej jakości wparcia administracyjnego

Wymagania pracodawcy

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego i angielskiego- warunek konieczny

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

  • Chęć do pracy, dokładność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność priorytetyzacji zadań

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie odpowiednie do Twoich umiejętności, wykształcenia i możliwości

  • Pracując dla nas stajesz się częścią skandynawskiego środowiska pracy, usytuowanego w nowoczesnym kompleksie biurowym w ścisłym centrum Szczecina

  • Karta Multisport Plus

  • Prywatna opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Firma Viktech specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych specjalistów w branży budowlanej i energetycznej, takich jak: cieśle, dekarze, malarze, elektrycy, spawacze itp. Ponadto zajmujemy się tworzeniem dokumentacji technicznej dla branży elektronicznej. Główna siedziba firmy znajduje się w Aarhus w Danii. Łącznie na terenie całego Królestwa mamy siedem biur, jedno w Szczecinie. Zatrudniamy obecnie około 800 pracowników tymczasowych oraz około 45-50 pracowników stałych, biurowych (dział sprzedaży, rekrutacji, administracji, marketingu i dokumentacji technicznej).

Przewiń do profilu firmy