Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka/ta

HR for Business Sp. z o.o.

7 0007 800 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta

  • obsługa systemów/urządzeń biurowych

  • wydawanie kart dostępu

  • wypełnianie dzienników aktywności

  • dbanie o bezpieczeństwo osób i mienia

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • niekaralność

  • znajomość obsługi komputera

  • otwartość

  • komunikatywność

  • chęć rozwoju

  • gotowość do rozpoczęcia kursu KPOF

Mile widziane

  • osoby posiadające uprawnienia Kwalifikowanego Pracownika Ochrony Fizycznej

To oferujemy

  • umowę o pracę poprzedzoną miesięcznym okresem próbnym na umowę zlecenie

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

  • wynagrodzenie na czas

  • możliwość podjęcia pracy na cały etat lub dodatkowej – pół etatu

  • stawkę godzinową

  • performance Bonus 200 zł netto/mc

  • bezpłatny kurs KPOF (wartość ~1500 zł) oraz badania (wartość ~300 zł)

  • darmowy dostęp do platformy nauki i rozwoju języka angielskiego

  • system premiowy za zaangażowanie, dyspozycyjność, polecenie pracownika

  • program STANDBY - 50 zł za dzień

  • kompleksowe szkolenie stanowiskowe

  • szkolenia z zakresu obsługi klienta

  • szkolenia z zakresu bezpieczeństwa

  • Multisport

  • Luxmed

  • ubezpieczenie grupowe

  • system pracy 12h (7.00 -19.00/19.00 -7.00)

  • Benefity

  • firmowa drużyna sportowa

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do bazy szkoleń elearningowych

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr tel. 510 013 612 lub prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem portalu.

HR for Business Sp. z o.o. - firma należąca do Grupy Kapitałowej IMPEL - poszukuje pracowników do nowoczesnych biurowców, międzynarodowego klienta branży IT.

Stawiamy na pracowników długoterminowych, chcących się rozwijać i szukających stabilizacji, dlatego zapewniamy szereg szkoleń i możliwość awansu w strukturach firmy.

Pracownik ds. bezpieczeństwa oraz pracy biurowej

Przewiń do profilu firmy