Ta oferta pracy jest nieaktualna od 239 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka/-ta

  • Sztutowo (pow. nowodworski), Nowy Dwór Gdański, pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pensjonat ZORZA

    Nowo powstały kameralny pensjonat ZORZA, położony w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Sztutowo, gwarantujący wypoczynek w 15 komfortowo urządzonych pokojach, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański (okolice), Sztutowo (pow. nowodworski)
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za bezpośrednią oraz telefoniczną obsługę gości hotelowych, przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowych, dokonywanie meldowania i wymeldowania gości, rozliczanie pobytów, obsługę portali rezerwacyjnych, pomoc w przygotowaniu bufetu śniadaniowego oraz utrzymaniu czystości w obiekcie.

    Osoba ta będzie również odpowiedzialna za zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gości w pensjonacie z zachowaniem standardów, w tym identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości.

    Wymagania:

    • umiejętność nawiązywania relacji oraz optymistyczna i przyjazna postawa,
    • zorientowanie na potrzeby gości,
    • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
    • wysoki poziom kultury osobistej,
    • gotowość do pracy zmianowej kilkudniowej,
    • prawo jazdy kat. B,
    • mile widziane osoby studiujące kierunki z branży (hotelarsko-gastronomicznej) pragnące zdobyć doświadczenie i podnieść swoje kwalifikacje

    Oferujemy:

    • zatrudnienie sezonowe (maj-wrzesień) w oparciu o umowę zlecenie z elastycznym wymiarem czasowym,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • miłą atmosferę,
    • zakwaterowanie w pensjonacie,
    • możliwość zdobycia doświadczenia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.H.U. Damian Fac z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest P.H.U. Damian Facz siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.