Oferta pracy

Recepcjonistka/ta Salonu Samochodowego

Tandem Sp. z o.o. - Salon Renault

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Krótka 16

Stare Miasto

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu handlowego oraz biura serwisu

  • bieżąca obsługa recepcji

  • powitanie klientów salonu, udzielanie stosownych informacji

  • dbanie o dobry wizerunek firmy oraz estetykę i porządek na recepcji, przygotowanie przyjmowanie i wysyłanie korespondencji

  • opieka nad klientami oczekującymi na kontakt osoby odpowiedzialnej za proces sprzedaży oraz obsługę serwisową

  • realizacja zadań związanych z telefoniczną obsługą Klientów

Nasze wymagania

  • komunikatywność i miła aparycja

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie min. średnie

  • dobra obsługa komputera oraz urządzeń biurowych

Mile widziane

  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta, oraz podstawowa wiedza z zakresu ekonomii, oraz zasad udzielania kredytów i ubezpieczeń

To oferujemy

  • ambitną pracę dla osób lubiących kontakt z ludźmi

  • przyjazną atmosferę do działania

  • zatrudnienie na etat w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju

  • pracę w stabilnej firmie, z mocną rynkową pozycją

  • staniesz się częścią młodego, zespołu nastawionego na współpracę i wzajemne wsparcie

Autoryzowany Dealer Samochodowy TANDEM Sp. z o.o

zatrudni na stanowisko: Recepcjonistka/ta Salonu Samochodowego

Przewiń do profilu firmy