Oferta pracy

Recepcjonistka/-ta Serwisu Samochodowego

Tandem Sp. z o.o. - Salon Renault

  • Transportowców 16, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Transportowców 16

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • administracyjno-organizacyjne wsparcie działu serwisu,

  • przyjmowanie zgłoszeń serwisowych,

  • dbałość o poprawny obieg dokumentów,

  • prowadzenie telefonicznych ankiet zadowolenia klientów serwisu),

  • dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji, estetykę i porządek w biurze.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,

  • wykształcenie min. średnie.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • przyjazną atmosferę

  • ciekawą pracę w młodym i energicznym zespole zapewniamy czas na wdrożenie/przyuczenie, niezbędny do wykonywania pracy na tym stanowisku.

AUTORYZOWANY SERWIS RENAULT TANDEM SP. Z O.O. Kielce ul. Transportowców 16 zatrudni na stanowisko: Recepcjonistka/ta Serwisu Samochodowego.

Przewiń do profilu firmy