Recepcjonistka/ta

ALTO

  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 07 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

ALTO

Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa recepcji: odbieranie telefonów, łączenie rozmów;

  • Przyjmowanie i obsługa gości;

  • Zarządzanie obiegiem korespondencji (przyjmowanie oraz dystrybucja poczty przychodzącej

  • i wychodzącej, przesyłek kurierskich, nadawanie listów, etc.) i innych dokumentów spółki oraz ich rejestracja

  • Działania z zakresu zarządzania biurem, np. monitorowanie zużycia artykułów biurowych i ich zamawianie, współpraca z ekipami technicznymi budynku, zgłaszanie usterek, monitorowanie stanu sprzętów w biurze (drukarki, , sprzęt AGD);

  • Wsparcie w zleconych zadaniach administracyjnych;

  • Prace biurowe: kopiowanie, skanowanie, archiwizacja;

  • Dbałość o estetyczny wygląd biura.

Nasze wymagania

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) oraz Outlook;

  • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację mailową i telefoniczną;

  • Wysokiej kultury osobistej;

  • Umiejętności nawiązywania swobodnego i profesjonalnego kontaktu z ludźmi;

  • Dokładności i sumienności w pracy z dokumentami;

  • Pozytywnego nastawienia do wykonywanej pracy, chęci do nauki i inicjatywy;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

To oferujemy

  • Wsparcie we wdrożeniu do nowych obowiązków i pracę w zgranym zespole;

  • Przyjazne i pozytywne środowisko pracy, w którym: wspólnie się uczymy, wspieramy

  • w codziennych wyzwaniach oraz świętujemy sukcesy;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Jasno wytyczona ścieżka kariery;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

ALTO

ALTO jest jedną z najprężniej rozwijających się firm doradczych w Polsce. W ramach jednej organizacji skupiamy ekspertów z dziedziny podatków, doradztwa prawnego, inwestycyjnego i strategicznego, a także outsourcingu funkcji płacowo-księgowej. Rozumiemy dynamikę rynku, obserwujemy proces tworzenia i zmiany prawa, dzięki czemu proaktywnie doradzamy i stawiamy na rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Obecnie ALTO to ponad 140 pracowników. Wciąż się rozwijamy, szukamy osób kreatywnych, o nieszablonowym myśleniu i chętnie pracujących w grupie. Jeżeli chcesz zdobywać doświadczenie w firmie realizującej ciekawe i różnorodne projekty, gdzie ludzie lubią dzielić się wiedzą i się wzajemnie inspirować.

Przewiń do profilu firmy