Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka w salonie Lexus Zakopianka

ASO MR Sp. z o.o. Sp. K. ''LEXUS KRAKÓW''O firmie

  • Zakopiańska 68
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Specjalista

ASO MR Sp. z o.o. Sp. K. ''LEXUS KRAKÓW''

Zakopiańska 68

Kraków

Rodzinna firma Toyota i Lexus Romanowski istnieje na polskim rynku motoryzacyjnym od ponad 27 lat, oprócz stacji Lexus Kraków posiada także trzy salony samochodowe Toyota: w Kielcach i w Radomiu, a także w Krakowie. Słyniemy z legendarnego poziomu obsługi Klienta, a Lexus Kraków jest największym salonem i serwisem samochodów marki Lexus w Polsce. Nieprzerwanie od 2009 roku jesteśmy również liderem sprzedaży marki Lexus w kraju. Obecnie przy ul. Zakopiańska 68, powstał nasz nowy, największy w Europie, salon samochodowy - marki Toyota i Lexus. W związku z rozwojem SALONU PRZYSZŁOŚCI i  wysokim poziomem sprzedaży powiększamy nasz zespół o kolejnych pracowników.

Lokalizacja: Ul. Zakopiańska 68

OBOWIĄZKI:

  • witanie Klientów salonu i serwisu, przygotowanie poczęstunku
  • obsługa telefoniczna i mailowa Klientów
  • obsługa kasy, dokumentów kasowych i księgowych
  • koordynacja obiegu dokumentów, wprowadzanie faktur, prowadzenie ewidencji pojazdów
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • dbanie o porządek w salonie
  • współpraca z pozostałymi działami firmy

WYMAGANIA:

  • DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU RECEPCJONISTKI W SALONIE SAMOCHODOWYM minimum rok (warunek konieczny- rozpatrujemy tylko takie CV)
  • pozytywne nastawienie, uśmiech, miła aparycja
  • chęć do pracy, zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista, umiejętność prowadzenia rozmów z klientami
  • umiejętność pracy w zespole, z Klientem marki premium
  • umiejętność koordynowania
  • podzielność uwagi
  • biegła obsługa komputera, pakietu MS Office
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu KANRI (nie jest to konieczne)

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w prestiżowej firmie o wiodącej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia poprzez szkolenia Lexus Polska i Toyota Motor Poland
  • pracę w zgranym zespole

Ogłoszenie archiwalne