Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    zatrudni w Warszawie przy ul. Łopuszańskiej 72 osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • pierwszy kontakt z klientami salonu
    • obsługa gości ( przygotowywanie spotkań i konferencji )
    • współpraca z dostawcami i kurierami
    • zamawianie materiałów biurowych
    • dbałość o prawidłowe funkcjonowanie biura i salonu pod względem administracyjnym
    • przygotowywanie zestawień, raportów i prezentacji zgodnie z bieżącymi potrzebami firmy
    • wsparcie zespołu sprzedażowego w obsłudze klientów

    Wymagania:

    • wysoka kultura osobista
    • bardzo dobra obsługa komputera (pakiet MS Office)
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • wykształcenie minimum średnie

    Oferujemy:

    • pracę dla czołowych marek na rynku motoryzacyjnym
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia zależne od wyników
    • pakiet socjalny – ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, Multisport
    • możliwość rozwoju w ramach ścieżki szkoleń
    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.
    Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.