Oferta pracy

Recepcjonistka

Menard Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma budowlana
Menard Sp. z o.o. o ugruntowanej pozycji na rynku
poszukuje aktualnie osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i obsługa Gości Spółki
  • przyjmowanie i ewidencja faktur, wprowadzanie ich do wewnętrznego systemu i dystrybucja do odpowiednich działów
  • odbieranie, ewidencja i obsługa korespondencji zewnętrznej jak i wewnętrznej oraz dalsza dystrybucja
  • obsługa głównej skrzynki e-mail tym przekierowanie poczty elektronicznej do właściwych osób
  • realizacja zamówień artykułów biurowych oraz socjalnych, wizytówek i pieczątek
  • logistyczne przygotowanie delegacji tj. rezerwacja hoteli, biletów lotniczych, taksówek, itp. dla pracowników Spółki
  • nadzór nad sprawnością urządzeń biurowych i socjalnych

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne lub wyższe mile widziani absolwenci Administracji
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • multitasking i zdrowa asertywność WARUNKIEM KONIECZNYM!
  • pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • pakiet benefitów (karta medyczna, Multisport, możliwość nauki języków obcych, dofinansowanie do karty miejskiej)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MENARD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Uprzejmie informujemy, iż brak powyższej klauzuli uniemożliwi  kontaktu z kandydatem.  Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną jedynie wybranych kandydatów.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy