Oferta pracy

Recepcjonistka

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Asystent
Aktualnie dla naszego klienta z branży technologii informacyjnej zdrowia i badań klinicznych poszukujemy osób na stanowisko:
RecepcjonistkaNumer ref.: MA/27/11/WA1

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Bieżąca obsługa recepcji oraz wsparcie w czynnościach administracyjnych
  • Obsługa centrali telefonicznej (odbieranie i przekazywanie połączeń)
  • Wysyłanie i odbieranie korespondencji oraz przesyłek kurierskich
  • Wsparcie działu księgowego - rejestracja faktur kosztowych i zakupowych
  • Rezerwacja sal konferencyjnych

Jakie są nasze wymagania?

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie w pracach administracyjno-biurowych minimum pół roku, w tym weryfikacja faktur
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Praktyczna znajomość programu Excel
  • Nienaganna prezencja, odpowiedzialność, orientacja na klienta

Co możemy zaoferować?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie za pośrednictwem Adecco ze stawką 21,40 zł brutto/h
  • Elastyczne godziny pracy - 8 h dziennie
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość codziennego komunikowania się w języku angielskim
  • Pełne przeszkolenie stanowiskowe
Daj się nam poznać, czekamy na Twoje CV!
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne