Oferta pracy

Recepcjonistka

Konica Minolta Business Solutions Polska

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Krakowiaków 44

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie płynnego obiegu dokumentów (wprowadzanie faktur do systemu, przekierowywanie dokumentów do odpowiednich osób)

  • Składanie zamówień (artykuły biurowe, kawa, herbata), współpraca z dostawcami

  • Witanie gości i dbanie o dobry wizerunek firmy

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą, odbieranie przesyłek

  • Wsparcie pracowników firmy (m.in. rezerwacja sal konferencyjnych, przygotowanie sal na spotkania zewnętrzne)

  • Wsparcie Kierownika Administracji w prowadzonych projektach

  • Inne czynności organizacyjne

Nasze wymagania

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i pogodne usposobienie

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, otwartość, proaktywne nastawianie

  • Punktualność, odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych zadań

  • Dokładność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy własnej

  • Doświadczenie w obszarze administracyjnym lub obsłudze klienta – mile widziane

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Wysoka kultura osobista, znajomość standardów biznesowych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, praktyczne wykorzystanie w codziennej pracy

To oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie od poniedziałku do piątku w trybie stacjonarnym

  • Pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym The Park

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Możliwość poznania specyfiki pracy w międzynarodowej firmie i zdobycia cennego doświadczenia

  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole

  • Możliwość wykupienia karty sportowej na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Karta sportowa na preferencyjnych warunkach

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie rekrutacyjne

4

Informacja zwrotna

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług IT, optymalizujących procesy biznesowe związane z zarządzaniem dokumentami. Specjalizujemy się w doradztwie biznesowym, oferując szereg wiodących na świecie systemów druku. Jesteśmy liderem w dziedzinie technologii, regularnie inwestujemy w badania i rozwój, wyznaczając przy tym wysokie standardy na rynku.

Przewiń do profilu firmy