Oferta pracy

Recepcjonistka

BLUEROCK sp. z o.o.O firmie

BLUEROCK sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 65/79

Warszawa

Bluerock jest butikową firmą inwestycyjną z siedzibą w Warszawie. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko recepcjonistki.

Zadania:

  • Obsługa recepcji biura
  • Kontakt z firmami kurierskimi
  • Obsługa korespondencji firmowej
  • Prowadzenie kalendarza spotkań
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji i bieżący kontakt z działem księgowym
  • Obsługa podróży służbowych (rezerwacje noclegów, biletów lotniczych)
  • Przyjmowanie gości i obsługa spotkań
  • Bieżąca współpraca z partnerami biznesowymi grupy

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doskonała organizacja pracy, zaradność i samodzielność
  • Znajomość pakietu Office – Word, Excel, Powerpoint
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i znacznych zasobach kapitałowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samodzielność w działaniu

CV wraz z oczekiwaniami finansowymi prosimy o wysłanie za pomocą przycisku aplikuj teraz

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dni 29-08-1997 roku o ochronie Danych osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy