Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonistka

Medicus sp. z o.o.O firmie

Medicus sp. z o.o.

plac Strzelecki 24

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i obsługa pacjentów,

  • rejestracja pacjentów na usługi medyczne,

  • przyjmowanie płatności za usługi medyczne,

  • -kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • odbieranie połączeń telefonicznych,

  • obsługa poczty firmowej,

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • bieżące prace administracyjne oraz obsługa urządzeń biurowych,

  • współpraca z innymi pracownikami firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych,

  • doświadczenie w obsłudze kasowej,

  • doskonała organizacja pracy,

  • komunikatywność,

  • wysoka kultura osobista,

  • miła aparycja

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę zlecenia, ok 30 godzin tygodniowo,

  • stała stawka godzinowa,

  • praca w miłej atmosferze w przyjaznym i otwartym zespole,

  • coachingi doskonalące umiejętności,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie.

Od ponad 25 lat jesteśmy liderem na rynku medycznym.

Do portfolio Medicusa należą trzy brandy: Medicus Clinic – Specjalistyczne Centrum Medyczne, Medicus Expert - przedstawiciel renomowanych, światowych producentów specjalistycznej aparatury medycznej, Medicus Care – opieka nad pacjentami z implantem słuchowym.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko: RECEPCJONISTKA.

Przewiń do profilu firmy

CV prosimy przesyłać używając przycisku APLIKUJ/w tytule maila proszę wpisywać: RECEPCJONISTKA.