Praca recepcjonistka/ta, Polska

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Kielce
    Opis stanowiska: bieżąca obsługa recepcji, powitanie klientów salonu, udzielanie stosownych informacji, dbanie o dobry wizerunek firmy oraz estetykę i porządek na recepcji, przygotowanie przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, wsparcie działu...
    opublikowana: 22 listopada 2019
    • Będzin
    Opis stanowiska: wsparcie działu handlowego oraz biura serwisu bieżąca obsługa recepcji powitanie klientów salonu, udzielanie stosownych informacji dbanie o dobry wizerunek firmy oraz estetykę i porządek na recepcji, przygotowanie przyjmowanie i...
    opublikowana: 18 listopada 2019
    • Łódź
    Wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane Bardzo dobra organizacja pracy Wykształcenie min. średnie Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji Elastyczność oraz otwartość na zmiany Samodzielność, skuteczność i...
    opublikowana: 15 listopada 2019