Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepsjonista/-ka SPA

  • Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 28.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MERA SPA powiększa zespół! Największe na pomorzu Spa w Hotelu Sopot Marriott Resort & SPA poszukuje osób, które będą tworzyć i kontynuować sukces tego wspaniałego miejsca.

    Unikalne położenie w Sopocie tuż przy plaży, strefa SPA & Wellness z 34 pokojami zabiegowymi, 4 basenami (w tym jeden na hotelowym dachu), doskonały zespół Spa gwarantują ciekawe i komfortowe warunki pracy.

    Miejsce pracy: Sopot

    Opis stanowiska:

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opiekę nad  Gośćmi SPA z zachowaniem najwyższych standardów obsługi, w tym za przyjmowanie rezerwacji osobistych, telefonicznych
    i mailowych, ekonomiczne planowanie czasu pracy terapeutów SPA oraz wykorzystanie pokoi zabiegowych, sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji domowej oraz wspomaganie codziennej pracy Managera SPA.

    Wymagania:

    • doświadczenie na powyższym stanowisku (ew. w recepcji hotelowej lub w kosmetyce),
    • pogodna i otwarta osobowość,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
    • głębokie rozumienie tematyki wellness i holistycznego podejścia do pielęgnacji,
    • umiejętność doskonałej organizacji pracy,
    • chęć rozwoju i zaangażowanie w wykonywaną pracę

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycie doświadczenia w prestiżowym obiekcie hotelowym
    • miłą atmosferę pracy w zespole profesjonalistów
    • szansę rozwoju zawodowego
    • szkolenia produktowe i zabiegowe
    • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
    • liczne programy motywacyjne
    • Explore Rates - preferencyjne stawki dla pracowników i ich rodzin w hotelach sieci Marriott na całym świecie (6.000 hoteli w ramach 30 marek).
    • kartę Multisport Benefit
    • posiłki pracownicze
    Aplikacje prosimy składać za pomocą przycisku:
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

    Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Legendhotels Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Sopot przy ul. Bitwy pod Płowcami 59, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk- Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000266287.NIP: 5272522927 REGON: 140712083. Możesz w każdej chwili skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych pod adresem [email protected]. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych) przez okres 6 miesięcy od czasu zakończenia rekrutacji, a w wypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – przez okres 1 roku od daty przekazania nam danych. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do UODO, jeżeli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych dokonywane jest z naruszeniem przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Twoje dane będą w procesie rekrutacji przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.