Oferta pracy

Receptionist

Plej Sp. z o.o.

  • Sielecka 35, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Sielecka 35

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa recepcji (przyjmowanie gości, współpraca z pocztą, kurierami i innymi dostawcami, odbieranie telefonów)

  • zarządzanie obiegiem dokumentów i korespondencją

  • prowadzenie rozliczeń kosztów administracyjnych

  • rezerwacja sal konferencyjnych i obsługa spotkań

  • organizacja podróży służbowych

  • zamawianie produktów i dostaw na potrzeby biura

  • wsparcie działu administracji w innych zadaniach administracyjno-organizacyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i otwartość na ludzi

  • wysoka kultura osobista

  • samodzielność, doskonała organizacja pracy

  • proaktywność

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • oferujemy pracę na pełen etat w warszawskiej agencji marketingu zintegrowanego, w zgranym zespole, w dobrej atmosferze – i mamy na to dowody! 😊

  • na pewno dużo się od nas nauczysz

  • mamy przepiękne, całkowicie nowe biuro poza Mordorem,w sąsiedztwie Łazienek Królewskich

  • oferujemy zajęcia z języka angielskiego za free, rozwój dzięki udziałowi w szkoleniach i spotkaniach branżowych

  • wspólnie medytujemy i uprawiamy jogę, lubimy spotkania po pracy i wyjazdy integracyjne, w kuchni mamy pyszną kawę w nielimitowanych ilościach, regularnie bierzemy udział w akcjach CSR.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • zajęcia z języka angielskiego za free

Od lat robimy wszystko, by móc o sobie powiedzieć: BRAND EXPERIENCE AGENCY. I choć nieustannie rozwijamy się i zmieniamy, ta dewiza przyświeca nam od zawsze.

Jesteśmy agencją, która oferuje pełen zakres usług marketingu zintegrowanego. Nie dzielimy myślenia na digitalowe, ATL-owe, BTL-owe i eventowe. Stawiamy na całościowe i szerokie podejście do briefów oraz tworzonych kampanii. A przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia.

W naszej agencji najważniejsi są ludzie. Ci, dla których pracujemy, i ci, z którymi pracujemy. Budujemy relacje oparte na wzajemnej otwartości, szczerości i obustronnym zaufaniu. Wierzymy w partnerską współpracę z jasnymi i prostymi zasadami.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli czujesz, że świetnie się spełnisz na tym stanowisku, dołącz do nas wysyłając CV za pomocą przycisku APLIKUJ. Let's Plej!