Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recruiter - HR Manager

Cloud Technologies S.A.

Marszałkowska 89

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie utalentowanych pracowników z branży IT i marketingu cyfrowego

  • współpraca z zarządem i managerami spółek w zakresie rekrutacji i rozwoju pracowników Grupy Cloud Technologies

  • rekomendowanie i wdrażanie metod zarządzania kadrą

  • tworzenie ‘employee experience’ i dbanie o motywację pracowników Grupy

  • współpraca z zewnętrznym biurem księgowym, odpowiadającym za kadry i płace

  • współpraca z pozostałym działami back office: administracją, działem prawnym, controllingiem

  • realizacja efektywnej i motywującej komunikacji wewnętrznej w obszarze HR

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji, zdobyte w międzynarodowym środowisku

  • doświadczenie w rekrutacji specjalistów IT / nowych technologii / marketingu internetowego

  • znajomość specyfiki rynku marketingu cyfrowego

  • umiejętność samodzielnego przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (“end-to-end”)

  • koordynacja kilku procesów rekrutacyjnych jednocześnie

  • realizowanie nowoczesnych metod rekrutacji pracowników w silnie konkurencyjnej branży technologicznej

  • doświadczenie we wdrażaniu i realizacji polityki HR oraz wewnętrznych procedur (systemy motywacyjne, oceny pracownicze, plany rozwojowe)

  • dobra znajomość zasad funkcjonowania i organizacji firm oraz znasz przepisy prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisy podatkowe

  • wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia)

  • znasz język angielski w mowie i w piśmie na poziomie minimum B2

To oferujemy

  • umowę B2B/umowa o pracę

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie

  • pracę w kulturze organizacyjnej opartej na partnerstwie, elastyczności w działaniu i ograniczonym stopniu formalizmu

  • rozwój na rynku międzynarodowym, poprzez wspieranie ekspansji Grupy Cloud Technologies i celowane rekrutacje na strategicznych rynkach (głównie Europa Zachodnia i USA)

  • przestrzeń do kreowania własnych inicjatyw związanych z obszarem HR

  • opiekę medyczną w Inter Polska (a w tym: Luxmed, Enelmed, Centrum Medyczne Damiana) i możliwość skorzystania z karty Multisport

  • duże możliwości rozwoju i nabywania nowych doświadczeń

  • pracę z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi (m.in. MacBook, G Suite)

Chcesz wykorzystać swoje doświadczenie w rekrutacji oraz rozwijać obszar HR w dynamicznie rosnącej spółce technologicznej, działającej na rynku marketingu internetowego i analizy danych?

Dołącz do zespołu Cloud Technologies!

Przewiń do profilu firmy