Ta oferta pracy jest nieaktualna od 167 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recruiter - Senior Recruiter

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gdynia

    DNV GL Global Shared Services – Human Resources – Europe poszukuje osób na stanowiska Recruiter oraz Senior Recruiter do zespołu rekrutacyjnego, dostarczającego usług na obszarze całej Europy. Obydwie role wymagają silnej orientacji na klienta, proaktywnego podejścia oraz koncentracji na ludzi i pracę z nimi.

    Jeśli chcesz dołączyć do fenomentalnego zespołu i pracować na co dzień w globalnej rekruterskiej społeczności DNV GL, poszerzając tym samym swoje doświadczenie zawodowe w obszarze HR i rekrutacji – aplikuj teraz!

    OFERUJEMY

    • Możliwość rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku
    • Solidną kulturę organizacyjną, silnie stawiającą na rozwój kompetencji
    • Programy treningowe i rozwojowe, włączając w to certyfikację Cut-e
    • Szczegółowy proces wdrożenia do firmy
    • Świetną i przyjazną atmosferę, pracując na codzień w zespole profesjonalistów
    • Atrakcyjną lokalizację biura – Łużycka Office Park w Gdyni
    • Elastyczne godziny pracy
    • Nowoczesne i funkcjonalne warunki pracy
    • Pakiet medyczny (Luxmed)
    • Dofinansowanie do aktywności sportowych i lekcji językowych
    • Szereg wydarzeń wzmacniających relacje w zespole

    KLUCZOWE ZADANIA

    • Wpływ na budowę skucesu DNV GL poprzez przyciąganie i zatrudnianie kandydatów w Europie
    • Budowanie długofalowych relacji z Hiring Managerami i wzmacnianie procesu zatrudnienia – realne partnerstwo w obszarze rekrutacji
    • Publikacja ogłoszeń i zarządzanie przeływem kandydatów w procesie
    • Wspieranie managerów w analizach potrzeb rekrutacyjnych, tworzeniu opisów stanowisk oraz wywiadach z kandydatami
    • Efektywna selekcja i wybór kandydatów
    • Wspieranie biznesu w podejmowaniu decyzji o kandydatach
    • Korzystanie z różnorodnych narzędzi selekcji kandydatów i ich analiza, m.in. ocena umiejętności, testy psychometryczne
    • Zarządzanie danymi w naszym Applicant Tracking System
    • Budowanie i utrzymywanie relacji w odpowiednim obszarze biznesowym – pozycja eksperta w kontekście wiedzy o talentach obecnych na rynku pracy
    • Aktualizowanie wiedzy i świadomości na temat bieżących trendów rekrutacyjnych i zatrudnieniowych, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki branży, sposobów zarządzania czy obecnych rozwiązaniach technologicznych
    • Rozwój i utrzymywanie relacji z dostawcami usług rekrutacyjnych
    • Wsparcie i doradztwo we wszelkich kwestiach związanych z prowadzonym procesem rekrutacyjnym
    • Obserwowanie trendów i zmian na rynku w obszarze rekrutacji, ze szczególnym uwzględnieniem obecności tego procesu w mediach społecznościowych

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie wyższe (licencjat)
    • Doświadczenie w obszarze rekrutacji zdobyte w RPO/SSC, agencji rekrutacyjnej lub innej komercyjnej organizacji
    • Doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów, przy wykorzystaniu szerokiej gamy metod i kanałów dotarcia
    • Doświadczenie w pracy z Applicant Tracking System
    • Doświadczenie w różnorodnych technikach selekcji i oceny kandydatów
    • Biegła znajomość języka angielskiego, zarówno w piśmie i mowie
    • Orientacja na innowacje i rozwiązania cyfrowe
    • Wyjątkowe umiejętności w obszarze obsługi klienta
    • Wysoki poziom zdolności interpersonalnych
    • Orientacja na szczegóły
    • Umiejętność poszukiwania i pozyskiwania kandydatów; biegłość w użyciu LinkedIn’a oraz innych rozwiązań cyfrowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Learn more about our company.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr. 133 poz.883)”.

    Please visit our website at www.dnvgl.com