Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recruiter/ Specjalista/-ka ds. rekrutacji (k/m)

ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K.

  • Weimar, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie talentów do naszego stale rosnącego oddziału we Wrocławiu, Polska

  • Zarządzanie całym procesem rekrutacji od profilowania do onboardingu

  • Samodzielne prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych (telefonicznych, wideo & osobistych) w ścisłej współpracy z naszymi działami

  • Opieka nad nowym pracownikiem do zakończenia okresu próbnego

  • Koordynowanie firm zewnętrznych

  • Opracowanie strategii aktywnego pozyskiwania oraz wewnętrznej puli kandydatów

  • Rozszerzenie kanałów rekrutacji & działania Employer Branding

  • Reprezentacja firmy na targach pracy

Nasze wymagania

  • Ukończone studia, najlepiej w dziedzinie HR lub równorzędne

  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji i pozyskiwaniu talentów

  • Umiejętność współpracy z kandydatami, komunikatywność, empatia

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i polskiego w mowie i w piśmie

  • Zainteresowania nowymi strategiami pozyskiwania i Employer Branding

  • Własna inicjatywa i otwartość na nowe trendy

  • Gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

  • Karta Multisport

  • Karta Sodexo

  • Pakiet medyczny

  • Praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie

  • Pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej

  • Nowoczesne i innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

  • karty przedpłacone

„Dzięki Twojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!“

Przewiń do profilu firmy