Oferta pracy

Recruiter with French

HRK S.A.

  • Poznań, wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Zadania:

  • Rekrutacja, pozyskiwanie i selekcja kandydatów w celu obsadzenia różnych ról wewnętrznych, takich jak stażyści, stanowiska entry-level i seniorskie w regionie EMEA, z głównym naciskiem na rynek francuski i polski,
  • Praca nad ciągłym doskonaleniem procesów pozyskiwania talentów,
  • Wspieranie działań Employer Brandingowych w całym regionie,
  • Ocena potrzeb klientów, współpraca z osobami odpowiedzialnymi za poszczególne działy w celu zapewnienia sprawiedliwych i efektywnych praktyk rekrutacyjnych,
  • Udział w przydzielonych operacjach w ramach zespołu projektowego ds. rekrutacji w celu poprawy efektywności operacyjnej i dodawania wartości dla naszych klientów korporacyjnych,
  • Tworzenie terminowych i dokładnych informacji i raportów, zarządzanie danymi i aktualizacja systemu.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego i francuskiego w mowie i piśmie,
  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji oraz obsłudze klienta,
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowqej organizacji (ze szczególnym uwzględnieniem SSC),
  • Analityczny umysł, dbałość o szczegóły i praktyczne podejście,
  • Silne zorientowanie na klienta, doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do zarządzania interesariuszami wyższego szczebla.

Oferujemy:

  • Pracę hybrydową w odzinach biurowych,
  • Elastyczne rozwiązania umożliwiające pogodzenie życia rodzinnego i zawodowego,
  • Możliwości rozwoju i nauki, aby wspierać bieżące potrzeby i przyszłe aspiracje,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Ogłoszenie archiwalne