Oferta pracy

Recruitment Business Partner

ManpowerGroup

Pilotów 2E

Prądnik Czerwony

Kraków

Twój zakres obowiązków

Zgromadziłeś/aś doświadczenie zawodowe w jednej z poniższych branż i szukasz zawodowej zmiany?

Finance/E-commerce/Marketing/ Engineering/Supply&Chain/ Legal/Tax/ Real Estate/Life Science

Myślisz o zmianie ścieżki zawodowej, ale bez robienia kroku wstecz? Takiej, która da Ci możliwość wykorzystania Twojej znajomości rynku na którym dotychczas działałeś/aś, a jednocześnie pójścia w nowym interesującym kierunku?

Przeczytaj co mamy Ci do zaproponowania!

Jedną z usług w ramach ManpowerGroup jest oferowanie naszym Klientom

rozwiązań consultingowych w obszarze rekrutacji specjalistycznych do Ich zespołów.

Czym będziesz się zajmował/a w roli Recruitment Business Partnera?

• samodzielnym prowadzeniem projektów rekrutacji stałej w sektorze rynku zgodnym z Twoimi dotychczasowymi doświadczeniami zawodowymi

• rozwojem biznesu poprzez analizę rynku i pozyskiwanie nowych klientów w ramach usługi rekrutacji stałej

• budowaniem długotrwałych relacji z klientami, przygotowywaniem ofert oraz negocjowaniem warunków współpracy

• kreowaniem i rozwijaniem swojej pozycji eksperta w danej specjalizacji

realizacją celów biznesowych i wyznaczonych KPI

• inicjowaniem działań zwiększających efektywność procesów sprzedaży.

Nasze wymagania

Zatem jeśli TY:

• znasz już z własnego doświadczenia zawodowego jedną z branż: Finance/E-commerce/Marketing/ Engineering/Supply&Chain/ Legal/Tax/ Real Estate/Life Science

• zastanawiasz się jaka branża ma przyszłość i duże perspektywy

lubisz pracę z klientem i masz w tym zakresie sukcesy

• wybierając nową drogę zawodową nie chcesz stracić możliwości pozostawania blisko rynku na którym gromadziłeś/aś doświadczenia/kontakty zawodowe dotychczas

• chcesz wspierać klientów korzystając z dotychczasowych doświadczeń jednocześnie rozwijając u siebie zupełnie nowe kompetencje

• chcesz otworzyć sobie nowe ścieżki rozwoju zawodowego w kierunku zawodu przyszłości

Rozważ swój rozwój zawodowy w branży consultingowej! My Ci w tym pomożemy!

To oferujemy

Co możemy dać Ci MY:

• jesteśmy ekspertami rynku pracy - podzielimy się tą ekspertyzą!

wprowadzimy Cię w tajniki consultingu!

• nauczymy Cię jak partnersko pracować z naszymi partnerami biznesowymi

• prowadząc projekty rekrutacyjne dla klientów z Twojego obszaru specjalizacyjnego

• nauczymy Cię pracy rekrutera i wyposażymy w nowe kompetencje potrzebne w branży rekrutacyjnej

• stworzymy Ci szerokie możliwości rozwoju w naszych strukturach!

• zapewnimy pracę, w której będziesz miał/a:

- stabilizację zatrudnienia - bo jesteśmy stabilną międzynarodową firmą z ponad 70-letnią historią, będącą dziś liderem w branży

- pracę zapewniającą rozwój - bo dbamy o to bardziej niż większość firm na rynku polskim

- wsparcie zespołu w Twojej zmianie kierunku zawodowego - bo wszyscy 'gramy do jednej bramki' i po prostu jesteśmy zespołem otwartych ludzi wspierających się nawzajem.

Co możemy RAZEM?

Wiesz czym jest 'perfect match'?:)

Właśnie takim idealnym dopasowaniem możemy się stać 😊 łączącym Twoje potrzeby zawodowe, rozwojowe i materialne z naszą misją i celem biznesowym - dając naszym Klientom to czego potrzebują, aby odnieść sukces! Ciężko o lepszą sytuację win-win-win, prawda?

Zyskaj:

• pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku, w firmie o międzynarodowej strukturze z możliwością szerokiego spojrzenia na

• rozwój zawodowy w strukturach

• możliwość rozwoju w ramach struktur naszej organizacji, zarówno poziomego jak i pionowego

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + motywujący system premiowy

• wdrożenie umożliwiające pełną samodzielność i znajomość oferty ManpowerGroup

• bogatą ofertę szkoleń obejmującą tematykę rekrutacji, sprzedaży, prawa pracy oraz umiejętności miękkich - regularna oferta szkoleń i treningów przygotowywanych przez naszych trenerów, którą na bieżąco rozwijamy w oparciu o potrzeby zgłaszane przez naszych pracowników

dużą samodzielność w działaniu i otwartość na Twoją inicjatywę

możliwość obejmowania dodatkowych funkcji w obrębie zespołu i nie tylko

• pakiet benefitów - opieka medyczna, karta Multisport na preferencyjnych warunkach, program zniżkowy ManpowerGroup Premium, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, platforma MyBenefit, dodatkowe dni wolne za staż pracy w naszej organizacji, dodatkowe wolne godziny - dla rodziny i na urodziny.

Porozmawiajmy o tym, co możemy wspólnie dla siebie zrobić!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

ManpowerGroup to firma doradztwa personalnego, dostarczająca Innowacyjne rozwiązania dla rynku pracy na całym świecie z ponad 70-letnią historią. Jedną z naszych wartości są Ludzie. Sukces naszej firmy zawdzięczamy Pracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie codziennie umacniają naszą pozycję lidera. To dzięki nim ManpowerGroup w Polsce rozwija się tak prężnie. Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną, zaangażowaną, lubisz wyzwania i cenisz zgrany zespół – Twoje miejsce jest wśród nas.

Przewiń do profilu firmy