Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Executive Consultant - Fmcg

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Executive Consultant - FMCG

    Warszawa 21172/001

    Jesteśmy międzynarodowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji. Praca na stanowisku Konsultant ds rekrutacji polega na sprzedaży usług HR do Klientów B2B oraz poszukiwaniu odpowiednich kandydatów.

    Informacje o kliencie

    Michael Page to część międzynarodowej firmy Page Group - światowego lidera w dziedzinie rekrutacji i doradztwa personalnego, notowanego na London Stock Exchange. Od prawie 20 lat jesteśmy partnerem biznesowym największych i najbardziej znanych na świecie firm, każdego dnia wspierając je w poszukiwaniu najlepszych pracowników.

    Nasz sukces tworzą pracownicy - utalentowani, dynamiczni i zaangażowani w swoją pracę pasjonaci i znawcy biznesu.

    Ostatnie lata to okres bardzo szybkiego rozwoju Michael Page w Polsce. W związku z tym, do naszego biura w ścisłym centrum Warszawy poszukujemy Kandydatów na stanowisko Konsultanta ds. Rekrutacji w branży Consumer Goods (FMCG/DIY/Consumer Electronics)

    Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych projektów rekrutacyjnych oraz ich kompleksowe prowadzenie.

    Opis stanowiska

    • Współpraca w obecnymi klientami Michael Page oraz budowanie relacji z potencjalnymi partnerami firmy,
    • Identyfikowanie potrzeb Klientów oraz rozwijanie z nimi partnerskich i efektywnych relacji biznesowych,
    • Zarządzanie projektami doradczymi oraz poszukiwanie Kandydatów przy użyciu różnorodnych metod oraz dopasowywanie ich oczekiwań i kompetencji do aktualnie prowadzonych projektów,
    • Prowadzenie spotkań z Klientami w celu budowania relacji biznesowych,
    • Współpraca z innymi jednostkami PageGroup.

    Profil kandydata

    • Min. 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji doradztwa personalnego / wewnętrznych działach rekrutacji lub w sprzedaży usług lub rozwiązań dla Klientów B2B,
    • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, zarządzania, ekonomii lub pokrewnych,
    • Doświadczenie w zakresie budowania i utrzymywania długofalowych relacji z Klientami,
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz sprzedażowe,
    • Determinacja w osiąganiu założonych celów,
    • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność efektywnego zarządzania czasem,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.

    Oferujemy

    • Praca u Najlepszego Pracodawcy 2017 roku,
    • Dostęp do sprawdzonej metodologii oraz know-how i codzienną współpracę z managerami z międzynarodowym doświadczeniem,
    • Program szkoleń na każdym etapie rozwoju w organizacji (szkolenia prowadzone przez trenerów z Polski i zagranicy),
    • Budowanie doświadczenia w obsłudze klienta B2B oraz w rekrutacjach na stanowiska eksperckie i managerskie,
    • Rozbudowany pakiet wynagrodzeń w postaci wynagrodzenia podstawowego i systemu bonusowego a także pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, smartfon, samochód służbowy dostępny od stanowiska Starszego Konsultanta,
    • Przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego zarówno dla ekspertów jak i dla przyszłych managerów,

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page