Logo Pracuj.pl

Recruitment Delivery Consultant

GS SERVICES SP. Z O.O.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne z branży IT,
  • Kontakt e-mail oraz telefoniczny z kandydatami,
  • Weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji,
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Kandydatami,
  • Udział w rozwoju wewnętrznych narzędzi i procesów oraz realizowanie bieżących działań poprawiających efektywność rekrutacji,
  • Wsparcie działań z obszaru „Employer Branding”,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w rekrutacji w sektorze IT za pomocą różnych kanałów,
  • Minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Kultura osobista, otwartość i zaangażowanie,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze nowoczesnych technologii informatycznych,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju,
  • Atrakcyjne warunki finansowe współpracy,
  • Możliwość pracy zdalnej w pełnym wymiarze czasu,
  • Współpraca bezpośrednio z zespołem zarządzającym,
  • Wpływ na rozwój firmy,
  • Inkluzywna kultura organizacyjna,
  • Narzędzia pracy dostosowane do Twoich wymagań i potrzeb,
  • Dowolną formę współpracy,
  • Pakiet benefitów.

GS SERVICES SP. Z O.O.

Nasza wiedza i doświadczenie, pozwalają nam tworzyć dedykowane rozwiązania, aby skutecznie rekrutować najlepszych specjalistów oraz realizować złożone projekty informatyczne dla naszych międzynarodowych Partnerów. Jesteśmy laureatem nagrody Gepardy Biznesu 2020, przyznawanej dla najszybciej rozwijających się firm.

Zajmujemy się wyszukiwaniem specjalistów IT do kontraktów B2B lub umowę o pracę, outsourcingiem IT do wewnętrznych projektów, znajdujemy i wypożyczamy całe zespoły specjalistów, pomagamy redukować koszty procesu rekrutacji, zapewniamy kompleksową obsługę projektu IT, dodatkowo tworzymy aplikacje, strony internetowe, systemy CRM i wiele innych rozwiązań IT.

www.gsservices.pl

Recruitment Delivery Consultant, Lublin