Informujemy, że administratorem danych jest GS Services sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Koprzywiańska 20 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
GS SERVICES SP. Z O.O.

Recruitment Delivery Consultant

GS SERVICES SP. Z O.O.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ważna jeszcze 20 dni
    do: 19 mar 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne z branży IT,

  • Kontakt e-mail oraz telefoniczny z kandydatami,

  • Weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji,

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Kandydatami,

  • Udział w rozwoju wewnętrznych narzędzi i procesów oraz realizowanie bieżących działań poprawiających efektywność rekrutacji,

  • Wsparcie działań z obszaru „Employer Branding”.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w rekrutacji dla sektora IT,

  • Znajomość różnych kanałów umożliwiających bezpośrednie docieranie do Kandydatów,

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • Kultura osobista, otwartość i zaangażowanie,

  • Kreatywne podejście do pracy oraz samodzielność,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze nowoczesnych technologii informatycznych,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju,

  • Atrakcyjne warunki finansowe współpracy,

  • Możliwość pracy zdalnej w pełnym wymiarze czasu,

  • Współpraca bezpośrednio z zespołem zarządzającym,

  • Wpływ na rozwój firmy,

  • Inkluzywna kultura organizacyjna,

  • Narzędzia pracy dostosowane do Twoich wymagań i potrzeb,

  • Dowolną formę współpracy,

  • Pakiet benefitów.

Nasza wiedza i doświadczenie, pozwalają nam tworzyć dedykowane rozwiązania, aby skutecznie rekrutować najlepszych specjalistów oraz realizować złożone projekty informatyczne dla naszych międzynarodowych Partnerów. Jesteśmy laureatem nagrody Gepardy Biznesu 2020, przyznawanej dla najszybciej rozwijających się firm.

Zajmujemy się wyszukiwaniem specjalistów IT do kontraktów B2B lub umowę o pracę, outsourcingiem IT do wewnętrznych projektów, znajdujemy i wypożyczamy całe zespoły specjalistów, pomagamy redukować koszty procesu rekrutacji, zapewniamy kompleksową obsługę projektu IT, dodatkowo tworzymy aplikacje, strony internetowe, systemy CRM i wiele innych rozwiązań IT.

www.gsservices.pl

Przewiń do profilu firmy

co to?