Oferta pracy

Recruitment Project Manager - RPO, nowe inwestycje

Grafton RecruitmentO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna obsługa kluczowych klientów firmy oraz dużych, strategicznych projektów rekrutacyjnych przy współpracy z zespołem konsultantów;

  • pełne zarzadzanie projektami rekrutacyjnymi przy nowych inwestycjach;

  • współpraca z międzynarodowym zespołem przy wolumenowych projektach na wyłączność;

  • koordynacja oraz wsparcie pracy zespołu konsultantów; mentoring; szkolenia;

  • rozwijanie kontaktów biznesowych poprzez uczestnictwo w wydarzeniach, współpracę z działem marketingu;

  • wsparcie doradztwa na rzecz zagranicznych inwestorów, przygotowywanie analiz rynkowych oraz przetargów na usługi HR;

  • wpływ na strategię rekrutacyjną, dobór narzędzi; dynamikę pracy zespołu;

  • consulting rekrutacyjny dla klientów; senior kandydatów;

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku konsultanta/starszego konsultanta w firmie doradztwa personalneg lub/i dziale rekrutacji;

  • LinkedIn, portale pracy – poziom eksperta w rozumieniu narzędzi i obsłudze;

  • znajomość metodyk oraz narzędzi rekrutacyjnych;

  • doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego i w skutecznym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i menadżerskie;

  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację;

  • mile widziane doświadczenie w koordynacji pracy zespołu;;

  • mile widziane zainteresowania i wiedza z zakresu marketingu rekrutacyjnego;

To oferujemy

  • wpływ na to jak organizujesz sobie pracę;

  • pracę zdalną, w modelu hybrydowym lub 100% z biura (dopasowujemy do Twoich umiejętności i możliwości)

  • pracę z prawdziwymi mentorami, którzy od lat osiągają sukcesy na rynku;

  • pracę w środowisku, które stawia na inicjatywy pracowników;

  • wynagrodzenie podstawowe oraz bonus – dzielimy się z Tobą naszym zyskiem już od pierwszego dnia pracy;

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy;

  • masz możliwość używania języka angielskiego na co dzień w pracy

  • nie doświadczysz rutyny – każdy dzień przynosi coś nowego

  • mamy najlepszą opiekę medyczną na rynku – możesz do niej zgłosić swoich bliskich

  • po okresie próbnym możesz wybrać kartę Multisport lub bony do każdego sklepu internetowego w Polsce (koszt 100% po naszej stronie)

  • nie jesteśmy korporacją, nasze zespoły są małe, pracujemy ze sobą blisko i się lubimy;

  • Twoje urodziny są dla nas równie ważne jak dla Ciebie – tego dnia nie musisz przychodzić do pracy;

  • liczne konkursy, gdzie możesz zdobywać nagrody indywidulane lub zespołowe;

  • możliwości rozwoju kariery w Grupie, do której należy Grafton;

  • jesteśmy w czołówce firm rekrutacyjnych w Polsce od 25 lat, można się u nas dużo nauczyć i zdobyć wspaniałe doświadczenie zawodowe oraz życiowe;

Grafton Recruitment

Jesteśmy międzynarodową grupą rekrutacyjną obecną w kilkudziesięciu krajach na świecie. Oferujemy pełen zakres usług dla organizacji z każdego sektora rynku. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie oraz ekspertyzę w każdym obszarze, który chcą rozwinąć – szkolenia, outsourcing kadr i płac, IT contracting, executive search, permanent placement, temporary staffing, white&blue collar, outplacement, FDI, raporty płacowe.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego akurat teraz warto do nas dołączyć?

W tym roku obchodzimy 25 rocznicę istnienia na polskim rynku pracy. Przez 25 lat pomogliśmy znaleźć pracę niemal 25 tysiącom osób, budowaliśmy firmy i zespoły od zera, doradzaliśmy gdzie najlepiej otworzyć nowe oddziały firmy.

Poszukujemy osób, które chcą kontynuować z nami tą fascynującą podróż w branży, która ciągle się zmienia. Rynek pracy ewoluuje, a my razem z nim – świadcząc usługi HR dla każdego sektora gospodarki.