Oferta pracy

Recruitment Specialist

DHL Supply Chain (Poland)O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Głuchów (pow. łódzki wschodni), łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
CHCESZ PRACOWAĆ W NAJWIĘKSZEJ FIRMIE LOGISTYCZNEJ W ŚWIECIE?

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska operacyjne, specjalistyczne i kierownicze
  • Tworzenie strategii pozyskiwania kandydatów oraz dobór narzędzi z obszaru marketingu rekrutacji
  • Troska o doskonały Candidate Experience
  • Dbanie o pozytywne relacje ze współpracownikami/wewnętrznymi klientami
  • Prowadzenie działań mających na celu wzmacnianie wizerunku pracodawcy na rynku

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska operacyjne, specjalistyczne oraz kierownicze
  • Doświadczenie w agencji/firmie doradztwa personalnego będzie atutem
  • Pasja oraz inicjatywa w działaniu
  • Dobra znajomość angielskiego

OFERUJEMY:

  • Pracę w świetnym zespole, pełnym pasji i energii do działania z postawą Can - Do
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego w organizacji zatrudniającej ponad 4 000 pracowników. W ostatnim roku zatrudniliśmy ponad 2 500 osób a 70% kadry kierowniczej wyłaniamy w ramach wewnętrznych promocji
  • Tworzenie oraz udział w projektach z obszaru Employer Branding
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Opieka medyczna Medicover
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport
  • „Wczasy pod gruszą”
Jak wygląda praca w DHL Supply Chain? Nasz świat jest pełen wyzwań a my jesteśmy pełni pasji!

Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości. Jako naszemu pracownikowi oferujemy Ci fascynujące możliwości rozwoju i wyzwania w różnych działach i na różnych stanowiskach.

Dołącz do naszego zespołu i pracuj z ludźmi pełnymi pasji!

DHL Supply Chain to wiodący na świecie dostawca logistyki kontraktowej. Na polskim rynku spółka działa od 2002 roku, zatrudniając ponad 3 000 osób. Firma zarządza ponad 20 lokalizacjami o łącznej powierzchni ponad 500 tys. m2.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy