Oferta pracy

LEOCODE Sp. z o.o.

Recruitment Specialist

LEOCODE Sp. z o.o.O firmie

4 5006 000 brutto / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 25 mar 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pełne prowadzenie procesów rekrutacyjnych (od przyjęcia zapotrzebowania do zatrudnienia)

  • ścisła współpraca z hiring managerami, wsparcie w zakresie konsultacji profilu stanowsika

  • wsparcie w organizacji eventów/webinarów oraz działań employer branding

  • wsparcie w zakresie opieki nad zadowoleniem i rozwojem pracowników

  • raportowanie swoich działań

  • kontakt z potencjalnymi klientami (via e-mail, linkedin) w zakresie prowadzonych rekrutacji

  • wsparcie kadry zarządzającej w aktywnościach związanych z zarządzaniem zespołem

Nasze wymagania

  • mieć minimum roczne doświadczenie w rekrutacji IT

  • znać narzędzia rekruterskie

  • działać proaktywnie, nie czekać na polecenia

  • cechować się wysokim overneshipem

  • być nastawionym/ą na osiąganie celów

  • mieć nastawienie "can do approach", negatywne nastawienie jedynie do narzekania

  • być mistrzem komunikacji, szczególnie z kandydatami

  • znać język angielski na poziomie co najmniej B2 (pracujemy z zagranicznymi klientami)

To oferujemy

  • poza wynagrodzeniem stałym dodatkowe premie uzależnione od wyników pracy

  • możliwość realizacji własnych pomysłów, jeśli weźmiesz za nie odpowiedzialność

  • możliwość wsparcie innych działań HR

  • kartę multisport

  • pakiet medicover

  • lekcje angielskiego z nativem (w tygodniu w czasie pracy)

  • imprezy integracyjne i eventy

  • home office (1-2x w tygodniu), w trakcie pandemii możliwość całkowitej pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

LEOCODE to firma wytwarzająca oprogramowanie, działająca na rynku międzynarodowym od dziesięciu lat. W ramach naszej działalności podpowiadamy klientom jak przy użyciu nowych technologii, mogą rozwiązywać problemy biznesowe. W obszarze naszych zainteresowań niezmiennie pozostaje JavaScript oraz Ruby on Rails, jak również Blockchain, Machine Learning i AI.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje