Oferta pracy

Recruitment Specialist

Bloober Team S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych end to end,

  • Aktywne wyszukiwanie kandydatów, docieranie do najlepszych specjalistów w branży,

  • Ścisła współpraca z hiring managerami, ustalanie ich zapotrzebowania, feedbackowanie spotkań,

  • Raportowanie postępów rekrutacji do HR Managera i Zarządu,

  • Bieżący kontakt i budowanie relacji z potencjalnymi kandydatami,

  • Dbanie o wysokie standardy rekrutacji i budowanie pozytywnego candidate experience,

  • Udział w budowaniu strategii employer brandingowej i wsparcie działań budujących markę pracodawcy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ZZL, psychologia, socjologia),

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży gamedev lub IT,

  • Doskonała znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne.

Mile widziane

  • Znajomość prawa pracy (w zakresie wspomagającym rekrutację),

  • Znajomość ATS – Recruitee.

To oferujemy

  • Zarobki adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w interesującej branży oraz w międzynarodowym środowisku,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Możliwość rozwoju,

  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport i nauki języka angielskiego, a także wsparcie firmowego konsjerża.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • Przyjazna atmosfera

  • Wsparcie firmowego konsjerża

Jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko miejsca pracy, jeśli chcesz być współtwórcą, a nie tylko trybikiem wielkiej maszyny, jeśli zależy Ci na tym by zapisać się na kartach historii gier w produkcjach, które będą jej kamieniami milowymi przeczytaj to ogłoszenie. Bloober Team S.A. to nie tylko wiodący twórca horroru na świecie, ze stabilną sytuacją finansową, jasną strategią rozwoju i być może najciekawszym portfolio nadchodzących tytułów, ale przede wszystkim to miejsce pracy z domową atmosferą (zaprzeczenie korporacji) i pasją Zespołu, którą wkrótce będzie można znaleźć również na konsolach nowej generacji.

Przewiń do profilu firmy