Oferta pracy

Recruitment Specialist

Autenti sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych end-to-end na stanowiska niskiego i średniego szczebla.

  • Wsparcie dla kadry managerskiej i Zarządu w rekrutacjach na stanowiska wyższego szczebla (sourcing kandydatów, wsparcie w zarządzaniu procesami rekrutacyjnymi).

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów (head-hunting / sourcing) dla zespołów IT.

  • Zbieranie i konsultowanie wymagań stanowiskowych dla poszczególnych ról.

  • Działania Employer Brandingowe zwiększające rozpoznawalność marki Autenti na rynku.

  • Pre-onboarding oraz onboarding nowych członków zespołu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji end-to-end, w tym w obszarze IT.

  • Znajomość lokalnego rynku IT.

  • Dobre rozumienie technicznej nomenklatury.

  • Znajomość narzędzi i metod skutecznego docierania do kandydatów (głównie z branży IT).

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na weryfikację kompetencji językowych kandydatów.

  • Biegłość w posługiwaniu się LinkedIn Recruiter.

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakresie rekrutacji IT w agencji rekrutacyjnej.

  • Doświadczenie w zarządzaniu ścieżką kandydata poprzez systemy ATS.

To oferujemy

  • Praca w charakterze wewnętrzego rekrutera (rozwijamy własne usługi w technologiach uważanych za nowoczesne: Java 11+, Kotlin, Docker w architekturze mikroserwisowej).

  • Duża samodzielność w sposobie doboru metod i narzędzi pracy.

  • Benefity: MultiSport, opieka medyczna, budżet integracyjny.

  • Elastyczne podejście do pracy zdalnej.

  • W biurze: parking, stojaki dla rowerów, PS5, przestrzeń do coworkingu.

  • Narzędzia, na których pracujemy: LinkedIn Recruiter, HubSpot, ATS, Slack, G-Suite.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Autenti łączy w sobie energię startupu i ambicje dojrzałej firmy. Mamy pasję i duże doświadczenie na rynku internetowym. Stworzyliśmy usługę, która upraszcza oraz przyspiesza proces podpisywania i autoryzowania dokumentów online. Poprzez platformę Autenti możesz użyć wszystkich dostępnych e-podpisów na rynku, a więc podpiszesz większość umów, porozumień, wniosków. Jest spora szansa, że już korzystałeś z naszego narzędzia, np: zakładając konto bankowe. Rozwijamy się i mamy ambicje stać się największym operatorem usługi e-podpisu w Unii Europejskiej. Wiemy jak to osiągnąć, potrzebujemy jednak osób, które swoim zaangażowaniem i doświadczeniem pomogą nam zrealizować plan.

Przewiń do profilu firmy

Additional information

• Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą,

• W naszej pracy łączymy zamiłowanie do technologii z jej praktycznym zastosowaniem do ułatwiania życia,