Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recruitment Specialist / Specjalista ds. rekrutacji

IMG Arena

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnego cyklu procesu rekrutacji kandydatów

  • identyfikowanie i wdrażanie innowacyjnych kanałów rekrutacji IT

  • udział w kształtowaniu i wdrożeniu strategii Employer Branding

  • dbanie o Candidate Experience

  • udział w inicjatywach rekrutacyjnych i HR związanych z potrzebami biznesowymi

Nasze wymagania

  • doświadczenie w rekrutacji

  • zdolności komunikacji i budowania relacji opartych na zaufaniu i szacunku

  • umiejętność trafnego diagnozowania kompetencji i motywacji kandydatów

  • znajomość narzędzi i metod docierania do odpowiednich kandydatów

  • kreatywność i elastyczność w działaniu i myśleniu

  • samodzielność w działaniu i organizacji pracy własnej

  • swobodna komunikacja w j.angielskim

Mile widziane

  • doświadczenie w Employer Branding

To oferujemy

  • UoP + pakiet benefitów

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • niekorporacyjny klimat pracy

  • elastyczne godziny pracy

  • więcej niż przyjazną atmosferę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • program rekomendacji pracowników

IMG Arena

IMG ARENA jest międzynarodową grupą, należącą do globalnej potęgi IMG, światowego lidera w dziedzinie sportu, wydarzeń, mediów i mody, działającego w ponad 30 krajach. IMG ARENA to jedyna w Polsce i jedna z trzech największych na świecie firm, która tworzy systemy i aplikacje wykorzystywane w sporcie.

IMG ARENA jest dostawcą oficjalnych usług w zakresie treści sportowych dla mediów cyfrowych i bettingu. Posiada bliskie partnerstwo z międzynarodowymi federacjami i stowarzyszeniami sportowymi, w tym ATP, MLS, PGA, European Tour, NHL, UFC, EFL i in.

Przewiń do profilu firmy